Lake Cila Boya

Lake cila, varak cila, ahşap cila, mobilya cila, pinoteks

Lake Cila Uygulamaları

Lake cila ve boyası mobilya ve ahşap sektörünün çokça kullandığı boya ve cila çeşididir. Bunun sebebi yüzeylerde kusursuz bir görünüm kazandırmasıdır. Boya uygulaması oldukça zahmetlidir. Zira boyanın yüzeye eşit olarak dağlması için bir çok işlemden geçirilir. Lake boya özellikle laminant yüzeylere sıkça uygulanmaktadır. Lakenin parlak ve mat seçenekleri mevcuttur. Parlak Lake Cilası, Mat lake cilası, ipek mat lake cilası, varak cila, sedefli lake cilası lake cilalarından bazılarıdır. LAkenin öenmli özelliklerinden biri aşırı deforme olmuş ve yıpranmış yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. böylece evinizde eskimiz mobilyalarınızı yenileyebilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.Ral renk kodlarının tamamı lake cila ve boyada kullanılabilir. Böylece mobilyalarınızın rengi sizin ahayal gücünüze kalmıştır.

Lake cila ve boyası ile mobilya renklerini değiştirmek, moda renk ve trenler doğrultusunda yaşam alanlarınızı renklendirmek çok kolaydır. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Tüm ürün ve uygulamalarımızda SU BAZLI CİLA ve BOYA Tercih edilmektedir.

Lake Cila Boya Uygulama

Lake cila, itinalı bir zımparalamayı ve çok katmanlı astarlamayı gerektiren bir yöntemdir. Zaman alan ustalık gerektiren bir yöntem olan Lake Cila; uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Girinti ve çıkıntıların çok olmadığı yüzeylerde yoğun olarak kullanılır.

Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye, Ataşehir, Çekmeköy, Üsküdar, Kadıköy, Maltepe, Sancaktepe, Samandıra, Sultanbeyli, Pendik, Tuzla, Gebze, Kartal, Beşiktaş, Sarıyer, Kağıthane, Beykoz, Bahçelievler, Esenler, Esenyurt, Fatih, Bakırköy Hadımköy, Bayrampaşa kısaca İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasının tamamına hizmet veriyoruz.